Сети підгузків з сітчастою підкладковою тканиною

Вони дуже легкі.
Складаються з двох шарів - зовнішній, водонепроникний, дихаючий шар з мембраною і внутрішній, легка сітчаста, дихаюча та швидкосохуча тканина. Цей підгузок ідеально підійде на денне використання* або коли малюк вже на шляху до горщика.
Наші сети складаються з 2-х або 4-х підгузків.

Багаторазові підгузники використовуються тільки з багаторазовими вкладишами. Ви можете обрати сет з вкладками або без них.

Вкладка наповнюється приблизно через 1,5 години, потім її потрібно змінити на суху. Весь підгузок потрібно змінити через 4-5 годин. Якщо дитина схильна до атопічного дерматиту рекомендується змінювати кожного разу підгузок разом з вкладкою.

Для зручного використання вкладок, в підгузках передбачена спеціальна кишенька (отвір), між зовнішнім і внутрішнім шарами та сеціальна кнопка для закріплення вкладки.

Такі підгузки можна використовувати для плавання, в такому випадку вкладка не потрібна.⠀

Підгузки мають універсальний розмір від 3 до 15 кг. Проста система регулювання розміру за допомогою кнопочок (по висоті, по ширині талії і за об'ємом ніжки). ⠀

*Для нічного використання обирайте підгузки з вугільно-бамбуковою підкладковою тканиною або з велюровою підкладковою тканиною.