Найчастіші питання, які задають нам матусі

Тут ви знайдете більшість відповідей на ваші питання про багаторазові підгузки.
Але якщо питання залишились все одно, зателефонуйте 097 424 54 54 або напишіть свої питання через форму, і ми вам обов'язково відповімо.
Олена:
Як доглядати за багаторазовими підгузками?
1.Найперше, що потрібно вам порадити це використовувати рідкі пральні порошки без фосфатів.
Багато засобів для прання в даний час містять ензими, хлор, ароматизатори, оптичні відбілювачі, кондиціонери, а також інші хімічні речовини, які насправді шкодять підгузкам - вони не вимиваються з тканини і забивають її пори, погіршуючи вбираючі властивості підгузників і викликаючи попрілості у малюків.

2. Не можна прати милом, так як воно призводить до замилювання тканини. Внутрішній шар підгузника перестане пропускати вологу крізь себе до вкладишу, це призведе до попрілостей. Мило можна застосовувати тільки рідке (воно відрізняється за властивостями від звичного твердого).

3. Не використовуйте кондиціонер для білизни. З використанням кондиціонера волокна тканини згладжуються, вкладиш може почати вбирати менше вологи. В якості альтернативи можемо запропонувати ½ склянки білого оцту в останньому полосканні. Оцет - природний пом'якшувач тканини і регулятор pH. Також він нейтралізує запах аміаку.

4. Не використовуйте відбілювачі, що містять хлор - вони руйнують волокна тканини. Можна використовувати відбілювач на основі кисню, або природні відбілювачі, такі як лимонний сік.

5. Не використовуйте присипку і крем під підгузник. Втім, з багаторазовими підгузниками HappyFlute, вони вам просто ні до чого!

6. Прати підгузники можна руками і в пральній машині при температурі не більше 40 градусів (на будь-яких оборотах).

7. НЕ замочувати підгузники в тазу! Багато мам помилково складають використані підгузники в таз з водою. Цього робити не слід, тому що, по суті, підгузники замочуються в сечі.

8. Щоб не виникало специфічного запаху аміаку, важливо відразу після використання промити підгузник і вкладиш під краном з водою. Це займає всього півхвилини. Потім відіжміть підгузник, та складіть у водонепроникний мішечок. Він може чекати, поки набереться достатня кількість речей для запуску пральної машинки. Як підгузки назбираються за день, можна прати їх з повсяденим одягом.

9. Самі підгузники не рекомендується сушити при високих температурах на батареї. Через високі температури непромокаючий шар підгузника може відійти від зовнішньої тканини, і той втратить свої водонепроникні властивості. Найкраще сушити підгузники на свіжому повітрі в теплу пору року або в приміщенні. Можна сушити в машині. А ось вкладиші можна сушити на батареї.

10. Прасувати підгузники не можна. Тим паче з парою.
Залиште ваше питання і ми перетелефонуємо найближчим часом
Напишіть нам у Вайбері (+38 097 424 54 54) або ж заповніть форму та ми перетелефонуємо
Номер телефону
Ваше імя
Ваше питання