Найчастіші питання, які задають нам матусі

Тут ви знайдете більшість відповідей на ваші питання про багаторазові підгузки.
Але якщо питання залишились все одно, зателефонуйте 097 424 54 54 або напишіть свої питання через форму, і ми вам обов'язково відповімо.
Katie:
А попу не парить?

Це мабуть, найчастіше питання.
Ми розуміємо, що наші підгузки виглядають досить масивними у порівнянні з одноразовими. От ми і вирішили розібратися парить чи ні.
Якщо розглядати підгузок з внутрішнім шаром з мікрофліса і вугільного бамбука, то малюку буде сухо всередині до тих пір, поки вкладка не наповниться.
Мікрофліс і вугільний бамбук не вбирає в себе вологу, залишаються сухими, так як пропускають рідину у внутрішній вкладиш, який, в свою чергу, надійно її утримує.
Вкладиш здатний утримати досить велику кількість рідини. А коли місця стає недостатньо, то вона проходить назад. Тоді стає волого, і потрібно змінити підгузник.

Зазвичай для новонародженого потрібно міняти вкладки після 2-3 піпі, а для великого малюка 1,5-2 років, після 2-3 піпі бажано змінити змінити не тільки вкладку а і підгузок. Малюки в такому віці ходять в туалет рідше, але більше за обсягом.

Інколи буває так, що підгузок наповнюється 6 годин, а інколи, наприклад зранку, за 2.
Не лічить по годинам, спостерігайте за малюком, змініть підгузок, якщо він повний.
Але і одноразові підгузки теж рекомендують змінювати кожні 4-5 годин. Лікарі-урологи не рекомендують тримати дітей в одноразовому підгузку більше 6 годин, тому що це може привести до серйозних захворювань сечостатевої системи (як у дівчаток, так і у хлопчиків). Одноразовий підгузок закриває 30% поверхні тіла дитини. Оскільки памперс виготовлений з синтетичного матеріалу, який дуже щільно прилягає до шкіри малюка, то діє він як компрес, що перешкоджає нормальному руху повітря, потовиділенню і теплообміну. Тобто дихання шкіри в більшій чи меншій мірі на цій ділянці шкіри порушено. В результаті випаровування сечі усередині підгузника виникає легкий парниковий ефект. Температура в підгузку підвищується на 0,1-0,5 ° С

Багаторазові підгузники не порушують шкірного дихання.

Багаторазові підгузники екологічні для користувача. Виготовлені з органічної бавовни, шовку і вовни, вирощених відповідно до законів природи і в згоді з нею. Бавовна - натуральне волокно рослинного походження, дружнє шкірі людини.

Бамбук має унікальні властивості. По-перше, він допомагає відновити шкіру дитини після роздратування різного роду, по-друге, він майже не пахне після використання, по-третє, бамбук - це натуральний матеріал, і, нарешті, бамбук не шкідливий для навколишнього середовища, так як він повністю розкладається.

Тому у дитини не буде алергії і подразнень...

Існує думка, що в хорошому одноразовому підгузку дитині «завжди сухо» - навіть тоді, коли він сходив «по великому». Якщо дитина покакала і його це не турбує в одноразовому підгузку, то те ж саме було б і в багаторазовому. Є такі діти, їм по барабану. Але основна маса дітей все ж відчує какульки на попі в одноразовому підгузку так само добре, як і в багаторазовому.



Протипоказань для користування багаторазових підгузників немає.

Залиште ваше питання і ми перетелефонуємо найближчим часом
Напишіть нам у Вайбері (+38 097 424 54 54) або ж заповніть форму та ми перетелефонуємо
Номер телефону
Ваше імя
Ваше питання